سه شنبه , ۴ آذر ۱۳۹۹
خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

پیشنهاد برای آنفالو کردن به جای فالو کردن توسط اینستاگرام

اینستاگرام روز گذشته قابلیت جدیدی را معرفی کرد که به کاربران اجازه می‌دهد راحت‌تر از گذشته فید خود را خلوت‌تر کنند. با این مشخصه، کاربرانی که پست‌ها و استوری‌های آن‌ها بیشترین حضور را در اکانت شما دارند، مشخص می‌شوند و همچنین فهرست اکانت‌هایی که تعامل چندانی با آن‌ها ندارید، می‌توانید مشاهده کنید.

سخنگوی اینستاگرام در این رابطه می‌گوید: «ما می‌خواهیم کاری کنیم که مدیریت اکانت‌هایی که در اینستاگرام دنبال می‌کنید به کار راحت‌تری بدل شود تا بنابراین آن‌ها به بهترین شکل ارتباطات و علایق فعلی شما را نشان بدهند.» بنابراین اگر فکر می‌کنید تعداد اکانت‌هایی که دنبال می‌کنید بیش از حد افزایش پیدا کرده، این قابلیت به شما کمک می‌کند که بسیار راحت‌تر از گذشته اکانت‌هایی که ارتباط چندانی با آن‌ها ندارید و صرفا آن‌ها را دنبال می‌کنید، پیدا و آنفالو کنید.

پیشنهاد برای آنفالو کردن به جای فالو کردن توسط اینستاگرام

برای بررسی این موضوع، در بخش پروفایل باید بر عدد مربوط به فالویینگ‌ها ضربه بزنید و سپس برای مشاهده فهرست اکانت‌هایی که محتوای تولید شده توسط آن‌ها بیشترین حضور را فید اصلی شما دارند، باید گزینه Most shown in feed را انتخاب کنید. از طرفی دیگر اگر می‌خواهید تعدادی را آنفالو کنید، باید بر گزینه Least interacted with ضربه بزنید تا بتوانید اکانت‌های موردنظر را مشاهده کنید.

طبق اعلام اینستاگرام، قابلیت مربوط به نمایش اکانت‌هایی که بیشترین و کمترین تعاملات را با آن‌ها دارید، به تدریح برای کاربران فعال می‌شود. البته طبق تجربیات قبلی، گوشی‌های اندرویدی معمولا دیرتر از آیفون و آیپد ویژگی‌های جدید اینستاگرام را دریافت می‌کنند.

منبع : digikalamag , engadget

با دوستانتان به اشتراک بگذارید
تکنولوژی و کامپیوتر - Techcom

درباره ی Mohammad

Mohammad
یک نابَلَد در حوزه کامپیوتر و تکنولوژی

مطلب پیشنهادی

دکمه آی جی تی وی از رابط کاربری اینستاگرام حذف می شود

در شرایطی که تصور می‌شد افزوده شدن قابلیت آی جی تی وی به اینستاگرام موجب …

سوء استفاده از آسیب پذیری یکی از پلاگین های وردپرس برای حمله به سایت ها

آسیب پذیری یکی از پلاگین های وردپرس موجب شده تا هکرها از آن برای نفوذ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.